středa 18. března 2015

6 months with my love


Dnes je to přesně 6 měsíců od doby, co jsem začala chodit s mým přítelem. Začínali jsme jako kamarádi, a pak přeskočila jiskra a dobrodružství začalo.

V době, kdy jsme byli pouhými kamarády, jsme ze začátku nemluvili skoro vůbec. Byl stydlivý a ztěžka nacházel slova. Já jsem taky občas vůbec nevěděla o čem mluvit, čím odstranit to "trapné ticho", které nikdo nemá rád. Postupem času, při sedávání na lavičce, jsme se rozpovídali, začali jsme poznávat jeden druhého a zjišťovali jsme, kolik věcí máme společných. Párkrát nám přišlo až neuvěřitelné, jak jsme si podobní. Chodili jsme častěji ven a to nás sbližovalo. Mám jednu vzpomínku na loňské léto, kdy jsme ještě nebyli spolu. Posadili jsme se na trávu, on automaticky začal tu trávu trhat a já jsem pletla věneček. Nasmáli jsme se, popovídali jsme si a byl to krásný okamžik. Líbilo se mi, že jsem mohla takhle blbnout jako v dětství a nezajímala jsem se o to, jestli mu budu připadat trapná či dětinská, protože on do toho šel se mnou.

V době, kdy jsme si začínali být bližší, měl brigádu. (Tu má vlastně i teď). Hlídal svou sestřenici, takže jsem párkrát hlídala s ním. Nikdy nezapomenu na den, kdy se mě zeptal na chození. Hlídali jsme jeho sestřenici, a já jsem potom musela na autobus. Jelikož musel čekat než přijede jeho strejda, nemohl mě odprovodit. Odešla jsem na autobusovou zastávku a asi o pět minut později zamnou přijel na kole, že už má padla a že se mě prostě musí zeptat. Bylo to strašně krásné. Já jsem mu samozřejmě kývla a nelituju toho.

Čas běžel a my jsme měli čím dál více zážitků. Nezapomenu na naše první "Miluji Tě", na láskyplná objetí apod. Jsem opravdu vděčná za to, že ho mám. Cítím se s ním v bezpečí, umí mě rozesmát, jsem s ním sama sebou a Miluju ho-což je podstatné.

Je to můj romantik, který mě neustále překvapuje a lepšího kluka bych si přát nemohla. Jasně, občas se nepohodneme a máme "výměnu názorů", ale to ke vztahu patří, alespoň jsme k sobě otevření a dokážeme spolu probrat všechno.

  • Lásko, jelikož vím, že si můj blog pravidelně čteš, chtěla bych ti tímto poděkovat za nejkrásnější půlrok v mém životě, za to, že to se mnou zvládáš i když jsem protivná nebo naštvaná a hlavně za to, že tady pro mě jsi v každé situaci. Miluji Tě.

  • Děkuji všem za přečtení, okomentování či navštívení mého blogu. Vaše Kikuš


0 komentářů:

Okomentovat

© WorldOfKristyna, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena